© 2016 Česká bowlingová asociace, design by Jaroslav Lorenc & Karel Vopička. Všechna práva vyhrazena,  užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

ZAČÍNÁME! JAK SPRÁVNĚ HRÁT?

 

Rádi Vám pomůžeme! Hlavně se ale nebojte začít. Třeba můžete bowling zkusit sami nebo s kamarády, spolužáky či rodiči podle naší miniškoly. Další možností je rovnou kontaktovat některého z našich certifikovaných trenérů nebo představitele TCM z vašeho regionu, jsou tu ipro Vás. 

 

V naší miniškole bowlingu najdete rychlý návod, jak správně začít. Jaký je základ této hry, kam se máte postavit, jakým způsobem provést rozběh, jak držet kouli i jak provést odhození koule do kuželek. Nebo třeba jak se v bowlingu vlastně počítá skóre...

Součástí miniškoly jsou i  jednotlivá demonstrační videa, na kterých Vás mistr Evropy Jaroslav Lorenc provede úplnými začátky Vaší hry. 

 

Tak brzy na viděnou na dráze!