© 2016 Česká bowlingová asociace, design by Jaroslav Lorenc & Karel Vopička. Všechna práva vyhrazena,  užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

CERTIFIKOVANÍ TRENÉŘI

 

Další možností pokud Vám již miniškola nebude stačit a budete se chtít posunout dál je možnost kontaktovat některého z našich certifikovaných trenérů nebo představitele TCM z vašeho regionu. Na každém centru, kde se koná Školní bowlingová liga (seznam center najdete ZDE), jsou Vám k dispozici certifikovaní trenéři, kteří Vám se základy správného provedení bowlingového hodu pomohou a povedou Vás dále ve vašem sportovním bowlingovém rozvoji! Seznam trenérů s kontakty naleznete ZDE

Tuto sekci pro vás momentálně připravujeme, sekci trenérů najdete prozatím ZDE.