Vyhledat
  • Česká bowlingová asociace

Sledujte podcast Mezi kuželkami s Petrem Haisem

Aktualizace: dub 7

Petr Hais, nedávno ještě junior, ale nyní již i trenér pražského TCM JKM Bowling pro Vás začal pod patronací asociace připravovat sérii podcastů s všeříkajícím názvem Mezi kuželkami.


Pro první díl si vybral Daniela Seidla z východočeského TACLu, který právě opouští juniorskou kategorii. Jaké má Dan cíle v dospělé kategorii, co pro něj bowling znamená, jakých dosavadních úspěchů si nejvíce cení, to vše se dozvíte v premiérovém dílu této nové podcastové série.

Epizodu si můžete přehrát na níže uvedeném odkazu:

https://open.spotify.com/show/7A1OjyHY9QiPmvWdqGpq1e0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

   © 2020 Česká bowlingová asociace, Všechna práva vyhrazena,  Užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

LogoCBA_bez pozadi.png