Vyhledat
  • Česká bowlingová asociace

Finále ŠBL 2019/2020 bude!

Po uvolnění přísných opatření vydaných k zabránění šíření covid-19 jsme se rozhodli dokončit tuto soutěž uspořádáním celostátního finále v podobě závěrečného turnaje a udělit mistrovský titul i pro sezónu 2019/2020!


Právo na účast v tomto turnaji má každá škola, která nastoupila do bojů v přerušeném 2. ročníku ŠBL a může postavit vždy jedno družstvo, složené max. z šesti hráčů plus nehrající kapitán.

Přihlášku do závěrečného turnaje prosím zašlete na emailovou adresu: dkudela@seznam.cz, nebo kudela@czechbowling.cz). Následně obdržíte propozice k závěrečnému turnaji. Termín pro podání písemné přihlášky do celostátního finále 2. ročníku ŠBL a předložení soupisky družstva je do 15. září 2020.

Závěrečný turnaj by se uskutečnil po prázdninách v navrhovaných termínech 28.nebo 29. září 2020 popřípadě 6 nebo 7. října 2020 vždy od 11 hodin. Místo turnaje (Praha nebo Brno) bude určeno až na základě počtu přihlášených družstev z oslovených škol.


3 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

   © 2020 Česká bowlingová asociace, Všechna práva vyhrazena,  Užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

LogoCBA_bez pozadi.png