Vyhledat
  • Česká bowlingová asociace

Druhý díl podcastu Mezi kuželkami

Do druhého dílu podcastu Petra Haise přijala pozvání juniorská reprezentantka Eliška Krummerová. Eliška je naší velmi úspěšnou reprezentantkou a mimo jiné i velkou fanynkou pražské Sparty. Co dalšího na sebe prozradila, to se dozvíte v novím díle podcastové série Mezi kuželkami. Přehrát můžete >> zde

Příště se můžeme těšit na dalšího reprezentanta, Jana Třísku, pokud by vás o Honzovi něco zajímalo, neváhejte se zeptat a napsat Petrovi na petrhais@gmail.com. Honza na vaše otázky jistě rád odpoví.


1 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

   © 2020 Česká bowlingová asociace, Všechna práva vyhrazena,  Užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

LogoCBA_bez pozadi.png