Vyhledat
  • Česká bowlingová asociace

Školní bowlingová liga 2019/2020 ukončena :-(

Bohužel, vzhledem k situaci s nákazou covid-19 jsme byli nuceni přerušit veškeré bowlingové soutěže, takže i všechny školní bowlingové ligy. Rozehrané skupiny nebudou dohrány ani v náhradních termínech a průběžné výsledky po posledním sehraném kole jsou tak výsledky konečné. Ceny za umístění budou předány na začátku nového ročníku.


O možnosti konání případného celostátního finále ŠBL a udělení mistrovského titulu pro sezónu 2019/2020 budeme jednat spolu se zástupci škol po prázdninách...


9 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

   © 2020 Česká bowlingová asociace, Všechna práva vyhrazena,  Užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

LogoCBA_bez pozadi.png