Vyhledat
  • Česká bowlingová asociace

Školní bowlingová liga 2018/2019

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili nebo účastní bojů v základních skupinách Školní bowlingové ligy 2018/2019 a zveme všechny příznivce bowlingu na celostátní finále, které se letos uskuteční v Pardubicích, v pondělí 24. června od 10:00, a bude zakončeno dekorováním nových Mistrů České republiky ve školních týmech pro rok 2019.  Sportovní zápolení probehne na drahách bowlingového centra Bowlingzone, areál hypermarketu Albert, přímo u vlakového nádraží, Palackého třída 2748, Pardubice.


1 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

   © 2020 Česká bowlingová asociace, Všechna práva vyhrazena,  Užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

LogoCBA_bez pozadi.png