Začni hrát...bowling! je projekt České bowlingové asociace, který má za cíl představit sportovní bowling dětem a mládeži v naší zemi a umožnit jim získat první zkušenosti s tímto sportem, který se uchází o své místo na programu olympijských her. Dále dětem umožňuje zapojit se do týmových bowlingových soutěží. V rámci projektu získají samotné děti, jejich rodiče, ale i učitelé na základních a středních školách cenné informace a rady, jak se do našeho sportu zapojit, jak trénovat či jakých úspěchů mohou děti dosáhnout.

Součástí projektu je Školní bowlingová liga, atraktivní týmová dlouhodobá školní soutěž v bowlingu, která probíhá ve vybraných bowlingových centrech na území celé České republiky a je zakončena celostátním finále o titul Mistra České republiky školních týmů.

   © 2020 Česká bowlingová asociace, Všechna práva vyhrazena,  Užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupnění článků a fotografií je bez souhlasu ČBA zakázáno.

ČESKÁ BOWLINGOVÁ ASOCIACE

Česká bowlingová asociace (ČBA) sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu v České republice, bez rozdílu výkonnosti a věku. ČBA zastupuje zájmy České republiky v Evropské bowlingové federaci ETBF a světové bowlingové asociaci World Bowling.

V rámci České kuželkářské a bowlingové federace (organizace zastřešující kuželkový sport v ČR, tedy Českou kuželkářskou asociaci a Českou bowlingovou asociaci) je ČBA také začleněna v České unii sportu.

LogoCBA_bez pozadi.png